Doškolovací seminář pro trenéry ledního hokeje

Plánovaný termín doškolavacího semináře je ZRUŠEN z důvodu platného vládního omezení. 
S dostatečným předstihem Vám sdělíme náhradní termín. 

TMK Karlovarského hokeje pořádá ve dnech 29. 4. – 1. 5. 2021 „Doškolovací seminář pro trenéry ledního hokeje“ v prostorách KV Arény dle níže přiloženého rozpisu.

Doškolovací seminář se koná v rámci Trenérského kurzu licence C+ mládež. Za jednu vyučovací hodinu (viz. přiložený dokument) získáte 1 kredit, celkově tedy 20 kreditů.

Vzhledem k organizaci a kapacitám vnitřních prostor (učebny a tělocvičny) bude uvolněno pouze omezené množství účastníků. Na ledové ploše je počet účastníků neomezen. Z výše uvedených důvodů je nutné vyplnit přihlášku ZDE a mít zaplacený poplatek ve výši 300,- Kč převodem na účet Karlovarské krajské organizace ČUS-CZ041, číslo účtu: 115-5912560257 / 0100 (do zprávy pro příjemce uveďte text: příjmení, jméno_doškolovací seminář). Pokyny k platbě přijdou na e-mail uvedený v přihlášce.
Na každé přednášce je nutné pak vyplnit přihlášku s podpisem účastníka, který bude mít k dispozici lektor školení. Podle této evidence bude poté přiznán zisk kreditních bodů do aplikace Coachmanager.

V případě trvajících vládních protipandemických opatření se školení nekoná.